On-line workshop with LEGO® bricks

15. 11. 2020 17:00 - 0:00 on-line https://postavtesi.cz/

Postavte si loďku - tvořivý on-line workshop

 

   on-line link:    https://postavtesi.cz/

Zveme vás na online workshop v duchu „učení hrou“. Ten je určen pro všechny kluky a holky ve věku od 8 do 18 let.  Zapojit se do něj můžete pohodlně přímo z vašich domovů. Během workshopu děti posílí svou zručnost i kreativitu. Mladší děti budou potřebovat vaši asistenci a pomoc, proto při společném stavění utužíte vzájemné vztahy a spoluprací vyplníte drahocenný čas!

Vstříc novým objevům vyplouváme v neděli 15. listopadu v 17:00! Workshop bude dostupný ze záznamu až do 29. listopadu.

Každá správná loď musí mít své jméno a svůj vlastní dobrodružný příběh! Ať už se bude jednat o pirátskou loď, nebo loďku plnou princezen, nezapomeňte ho s námi sdílet. Do 29. listopadu máte možnost nahrát fotku svého výtvoru na web www.postavtesi.cz a být zařazeni do slosování o parádní stavebnici LEGO! ⛵️

Postavte si spolu s dětmi unikátní loď s funkčním pohonem a objevte u toho základní principy vztlaku, ale třeba i upcyklace. ♻️ Materiál na stavbu navíc najdete doma v šuplíku a skoro v každé krabici s LEGO® kostkami. Seznam potřebného materiálu naleznete na webu www.postavtesi.cz.

Společně připravený workshop v duchu „učení hrou“ (learning through play) pochází z dílny organizátorů festivalu Maker Faire.

Sdílejte facebookový event

www.facebook.com/events/3548997941828652/ 

 

 

ENTERTAINMENT FOR THE WHOLE FAMILY on Sunday

Online workshop for you and your kids - save the date


In cooperation with the LEGO Group and Make More organization, an online workshop was created for all boys and girls, in which you can participate comfortably right from home.


Together with children, you will be able to build a boat and discover the basic principles of hydrodynamics, buoyancy, but also recycling. In addition, you will find all the construction materials in a drawer at home and in almost every box with LEGO® bricks.


We will send you more information next week. You can already write in the calendars that we start on Sunday 15 November.

Workshop will be in Czech language only.

 

 

General partner of the year 2022:

Fees

Members: for free
Non-Members: for free

Apply before
Nov 15, 2020

Register newsletter

Get to know about Nordic Chamber, our press releases and all news, straight to your inbox.