WEBINAR: Inovace v kancelářích

18. 6. 2020 16:00 - 17:30 WEBINAR

využití při zkvalitňování vnitřního prostředí a komfortu uživatelů

 

Link na záznam

 

Aktuálně musí zaměstnavatelé řešit celou řadu otázek ve spojitosti s návratem zaměstnanců do kanceláří. Pojďte s námi zjistit, jak mohou inovace a technologie přispět ke zvládnutí současné situace a zkvalitnit vnitřní prostředí a komfort uživatelů. Online debata se zaměří na to, jak v době pokoronavirové vytvořit co nejpříznivější podmínky pro návrat zaměstnanců do kanceláří s ohledem na bezpečnost, zdraví, pohodlí a kvalitu vnitřního prostředí. 

Témata a mluvčí: 

Výsledky dánské studie: Employee satisfaction during Corona at lockdown, Birger Husted, majitel, HUSTED s.r.o. | EMA Partners Czech & Slovak


Představení inovativních aplikací pro administrativní budovy jako nástrojů zlepšujících bezpečnost, zdraví i pohodlí v kancelářích. Ondřej Langr, Head of Product, Sharry Europe s.r.o.


Jak pomáhají certifikace LEED a WELL k inovativním řešením a zdravému vnitřnímu prostředí. Eva Nykodymová, Sustainovation manager, Skanska Property Czech Republic s.r.o.


O tom, co znamená a z čeho vycházi happiness at work ("štěstí v práci"), proč bychom se těmito principy měli zabývat a jak je možné přistoupit k jejich implementaci. Michal Šrajer, co-founder a Chief Happiness Officer, Happiness at Work s.r.o.


Akce se koná v českém jazyce.

SpolupořadatelČeská rada pro šetrné budovy

 

General partner of the year 2022:

Fees

Members: free for Members
Non-Members: free for non-Members

Apply before
Jun 17, 2020

Register newsletter

Get to know about Nordic Chamber, our press releases and all news, straight to your inbox.