Press

CTP získala nové nájemce do svých CTParků v Jihlavě, Plzni a Praze

  • Do CTParku Jihlava míří lídr ve výrobě externího osvětlení pro automobily společnost Automotive Lighting. V CTParku Plzeň si pronajala prostory společnost ILC zabývající se řídícími systémy pro osvětlení. Společnost Nussli, přední dodavatel dočasných a modulárních konstrukcí, obnovila pronájem v CTParku Prague North.

    CTPark Jihlava se rozkládá na více než 54 000 m2 a ze stavebního hlediska již dosáhl maximální kapacity. Mezi jeho stávající nájemce patří firmy Oerlikon, Heatex, Sumitomo, WLS a Kwesto. Nový nájemce Automotive Lighting si pronajal prostory o velikosti 5 800 m2. K pronájmu je ještě k dispozici jen 1 755 m2 v již postavené budově.

    Do CTParku Plzeň se nastěhuje do jednotky CTBox na 450 m2 firma ILC. Obchodní park leží na cca 320 000 m2 a působí v něm například firmy MD Electronic, Sumisho Global Logistic, PPL, Asteelflash a řada dalších.

    „Dalším úspěchem je prodloužení smlouvy na 6 172 m2 s nájemcem Nussli v CTParku Prague North. Tento obchodní park přibyl do naší sítě CTParků teprve nedávno a do budoucna v něm vidíme velký obchodní potenciál,“ dodává Remon Vos, ředitel společnosti CTP.

 

BACK

Register newsletter

Get to know about Nordic Chamber, our press releases and all news, straight to your inbox.