Press

Automobilka Volvo Cars odhaluje sportovní modely Volvo S90 & V90 R-Design

Společnost Volvo Cars představuje sportovně laděné R-Design varianty nové limuzíny S90 a nového kombi V90. 

Základ modelů S90 a V90 R-Design tvoří vyspělý sportovní podvozek, jenž je zárukou energické jízdy a dokonalého spojení vozu se silnicí.

 „Provedení R-Design dodává našemu elegantnímu kombi a naší luxusní limuzíně řady 90 na ostřejším charakteru, který je doprovázen vítěznou kombinací sportovnosti, citlivější odezvy a stylového designu, jenž jasně vypovídá o výkonné povaze těchto vozů,“ uvedl Björn Annwall, senior viceprezident oddělení marketingu, prodeje a zákaznického servisu ve společnosti Volvo Cars.

Modely ve verzi R-Design se od ostatních variant liší především nově navrženou přední částí, která upoutá spoilerem s integrovanými mlhovými světly a unikátní maskou chladiče. Mimoto se mohou pochlubit také dekorativním obložením v černém provedení Piano Black, které najdete v přední i zadní části těchto vozů.

K výkonnému dojmu přispívají také nová matně černá pětipaprsková kola s výbrusy v provedení Diamond Cut.

Ve stylovém duchu se nese také design interiéru, a to od unikátního dekorativního obložení interiéru přes sportovní pedály a koberečky až po sportovní sedadla Contour a speciální volant. Součástí výbavy je rovněž osvětlení interiéru nejvyšší úrovně, které vkusně upozorňuje na pečlivě propracované detaily.

Modely Volvo S90 a V90 R-Design můžete začít objednávat již nyní.

 

BACK

Register newsletter

Get to know about Nordic Chamber, our press releases and all news, straight to your inbox.