Press

Česká premiéra Volva V90 Cross Country

Představení nejnovějšího modelu švédské automobilky: terénní kombi Volvo V90 Cross Country pod sjezdovkami ski areálu Monínec. 

„Nemůžete žít plnohodnotně, pokud nebudete žít naplno a právě teď.“ Slova známého anglického spisovatele a popularizátora východních filozofií Alana Wattse vystihují hlavní myšlenku kampaně pro nové Volvo V90 Cross Country: žijte přítomností. Nejnovější model švédské automobilky vrací barvu do šedivé každodennosti a unavující rutinu všedních dní rozbíjí příslibem dobrodružství.

Volvo V90 Cross Country je přesně tím, co se od švédského kombi poslední generace očekává: harmonicky vyvážené spojení skandinávského designu, precizního řemeslného zpracování a schopnosti za každého počasí si hravě poradit s každou cestou. 

Velká kola, podvozek zvýšený téměř o šest centimetrů oproti „základní“ verzi, spodní kryt předního nárazníku a rozšíření lemů blatníků nejsou jen „stylingové hraní si s plasty“ – spolu s adaptivním podvozkem s aktivními tlumiči 4C a zadním vzduchovým odpružením, plejádou bezpečnostních asistentů a možností volby ze čtyř jízdních režimů dělají z modelu s přídomkem „Cross Country“ ideální vůz pro jízdu v lehkém terénu.

A protože si toto jedinečné auto zaslouží být představeno vskutku stylově, jeho česká premiéra se odehraje na horách – pod svahy ski areálu Monínec. 

Od 23. do 25. února tak mají zájemci možnost jako první v Česku prohlédnout si, vyfotografovat a osobně otestovat (po předchozí rezervaci) nové Volvo V90 Cross Country. A také zúčastnit se soutěže o zajímavé ceny. 

To vše až do večerních hodin, kdy bude v blízkosti sjezdovky ski areálu Monínec otevřen Volvo stánek hned se dvěma modely tohoto po všech stránkách skandinávského vozu.

Více informací na www.facebook.com/events/1635540910085769/ a stránkách automobilky Volvo www.volvocars.cz

 

BACK

Register newsletter

Get to know about Nordic Chamber, our press releases and all news, straight to your inbox.