Press

Developer YIT dokončil hrubou stavbu projektu Talo Kavalírka a první etapy projektu Koivu Zličín

Společnost YIT pokračuje s výstavbou nízkoenergetických bytů ve finském stylu – právě dokončila hrubé stavby projektů Talo Kavalírka a 1. etapy Koivu Zličín. Stavební práce na jednotlivých domech běží podle plánu: 98 bytů a loftů v Talo Kavalírka bude dokončeno v srpnu a všech 161 bytových jednotek v Koivu Zličín pak na podzim příštího roku. Pro zájemce o nové byty developer připravil na svých webových stránkách novinku – online konfigurátor, v němž si mohou vyzkoušet, jaké barvy a materiály by se jim v interiéru nejvíce líbily.

Současnou situaci na pražském rezidenčním trhu charakterizuje vysoká poptávka po nemovitostech. To potvrzuje i obchodní ředitelka YIT Stavo Dana Bartoňová: „V posledních měsících registrujeme výrazný nárůst počtu zájemců o naše nové zdravé a energeticky úsporné byty. Proto jsme nedávno uvolnili do prodeje i poslední jednotky ze tří domů v projektu Koivu Zličín, abychom pro kupující rozšířili možnost výběru a dokázali uspokojit jejich poptávku. Skvělé výsledky vykazuje také projekt Talo Kavalírka, kde máme již nyní v době hrubé stavby prodáno 80 % bytů.“ Kromě rozšíření nabídky nového bydlení developer přichystal pro své klienty i vylepšení zákaznického servisu. Na svých webových stránkách připravil online konfigurátor, kde si zájemci mohou vyzkoušet různé kombinace materiálů, barev a dekorů pro podlahy, dlažby, obklady i dveře. Kupující si tak snadno představí, jak by jejich kuchyň, koupelna či obývací pokoj v novém bytě od YIT vypadaly, a mohou se dobře rozhodnout pro výběr standardů, které budou zcela odpovídat jejich představám. Konfigurátor je dostupný pro všechny aktuální projekty YIT v prodeji – Suomi Hloubětín, Talo Kavalírka a Koivu Zličín.

V projektu Koivu Zličín, který majitelům poskytne kvalitní a komfortní bydlení jen 5 minut od metra, generální dodavatel dokončil hrubou stavbu 5 domů z první etapy. V současné době začíná pracovat na rozvodech topení, vody a kanalizace i montáži oken. Zároveň probíhají práce na napojení areálu na inženýrské sítě a stavba konstrukcí domů druhé etapy. Také v projektu Talo Kavalírka, který nabízí tradiční městské bydlení se zeleným vnitroblokem a výbornou dostupností do centra Prahy, je dokončena hrubá stavba všech objektů. Nyní probíhá zdění vnitřních příček, montáž páteřních rozvodů a napojení kanalizačních přípojek. V únoru 2017 zde developer plánuje otevřít vzorový byt.

 

BACK

Register newsletter

Get to know about Nordic Chamber, our press releases and all news, straight to your inbox.