Press

Ericsson bude pomáhat AT&T Digital Life expandovat s platformou pro chytré domácnosti

AT&T Digital Life je poskytovatelem digitálního zabezpečovacího a plně integrovaného systému pro domácnosti, který umožňuje zákazníkům hlídat domy virtuálně odkudkoliv s ovládáním skrze smartphony, wearables, tablety nebo počítače.

Platforma AT&T Digital Life flexibilně reaguje na konkrétní potřeby zákazníků. Platforma je schopná spolehlivým, bezpečným a škálovatelným způsobem integrovat zařízení a služby třetích stran. Globální poskytovatelé služeb tedy mohou platformu začlenit do svých sítí a uspokojit tak rostoucí poptávku po připojených domácnostech.

AT&T a Ericsson v současné době pracují na výzkumu, jak umožnit firmám mimo USA jednodušší vstup do rozvíjejícího se odvětví chytrých domácností. Společnost Ericsson může pomoci s testováním a integrací platformy do firemních systémů. Díky svému globálnímu působení je také schopna firmám poskytnout technickou podporu po spuštění platformy.

Digital Life je více než platforma. Je to globální ekosystém, který poskytuje zákazníkům přidanou hodnotu. Role Ericssonu může přinést uspokojení potřeb zákazníků po celém světě,“ říká Kevin Petersen, prezident, AT&T Digital Life.

"Ericsson a AT&T přináší řešení na poli připojených domácností pro zákazníky mimo USA,“ říká Jean-Philippe Poirault, vedoucí konzultační a systémové integrace ve společnosti Ericsson. "Silné zákaznické vztahy společnosti Ericsson s operátory po celém světě stejně jako unikátní technologie a služby pomohou urychlit implementaci řešení pro chytré domácnosti. Jde tedy o ideální formu spolupráce,“ shrnuje Poirault.

Studie společnosti Ericsson o připojených domácnostech z dílny Consumer Lab ukazuje jednoznačný zájem spotřebitelů o toto integrované řešení. Návrh platformy AT&T Digital Life se představil na veletrhu Mobile World Congress 2016 v Barceloně na stánku společnosti Ericsson.

 

BACK

Register newsletter

Get to know about Nordic Chamber, our press releases and all news, straight to your inbox.