Press

Ericsson zmodernizuje informační technologie českého T-Mobilu

Operátor T-Mobile Czech Republic si zvolil společnost Ericsson (NASDAQ: ERIC) jako hlavního dodavatele a systémového integrátora, který má zabezpečit sjednocení a modernizaci jeho účtovacího systému a systému inteligentních sítí (IN). Ericsson využije cloudové řešení založené na produktech Ericsson Revenue Manager a OpenCloud Rhino.

Radek Moc, IT ředitel ve společnosti T-Mobile, uvádí: ”Naším cílem je sjednotit, zjednodušit a modernizovat naši IT architekturu, což nám umožní  poskytovatnašim zákazníkům nejlepší služby na trhu co nejefektivněji a s maximální rychlostí. Společnost Ericsson jsme si vybrali pro velkou flexibilitu jejích řešení, schopnost pohotově reagovat na naše požadavky a zkušenosti s podobně složitými projekty.”

Ove Anebygd, víceprezident a šéf divize Business Support Systems (OSS/BSS) Ericssonu, říká: „Jsem rád, že T-Mobile vkládá důvěru do společnosti Ericsson a že si nás zvolil jako klíčového partnera při modernizaci svého systému informačních technologií a ocenil tak možnosti a hodnotu, kterou náš systém Revenue Manager nabízí. Potvzuje tím naši vizi a rozsáhlé investice do oblasti digitální podpory řídících služeb (BSS), které umožní mobilním operátorům redefinovat způsob jejich provozu.“

 

BACK

Register newsletter

Get to know about Nordic Chamber, our press releases and all news, straight to your inbox.