Press

Hotel Hilton Prague Old Town oznámil dokončení druhé etapy rekonstrukce pokojů a apartmánů Executive

Hotel Hilton Prague Old Town oznámil dokončení druhé etapy plánované rekonstrukce pokojů a apartmánů typu Executive.

„Pokoje a apartmány v novém vzhledu po renovaci vypadají opravdu skvěle, v.sledek předčil naše očekávání. Modernizované vybavení jistě ocení všichni hosté,“ uvedl generální ředitel hotelu Hilton Prague Old Town Christian Schwenke.

Projekt je dílem šv.carské interiérové designérky Iny Rinderknecht, která se v oblasti hotelového designu pohybuje již řadu let.

Zemité šedohnědé odstíny s akcenty bílé, šedé a hořčicové uvnitř nov.ch pokojů vyvolávají dojem luxusu. Interiéry jsou rovněž vybaveny nov.mi skříněmi s designem orloje, nov.mi koberci a nábytkem vyroben.m na míru. Nad speciálním sofa, které v rozloženém stavu slouží jako postel pro dva, je umístěn sofistikovan. panel s patinovan.m zrcadlem. V koupelně hosté uvítají větší čtvercová umyvadla a zrcadla s ochranou proti zamlžení.

Druhou etapou rekonstrukce, která následovala po první etapě dokončené v loňském roce, prošlo 10 apartmánů typu Executive suite a 18 hostovsk.ch pokojů typu Executive. Hotel Hilton Prague Old Town tak může nyní nabídnout celkem 73 plně zrekonstruovan.ch pokojů a apartmánů typu Executive.

Více informací pro média o hotelech Hilton Prague naleznete na http://news.hilton.com/pragueoldtown.

 

BACK

Register newsletter

Get to know about Nordic Chamber, our press releases and all news, straight to your inbox.