Press

PENTIK otevírá v Čestlicích u Prahy první prodejnu v Čr.

Od severního polárního kruhu až do České republiky. Přesně taková je cesta finské značky PENTIK, jejíž designové jídelní sady, vybavení interiérů a dekorace jsou nově       k dostání také v srdci Evropy. První prodejnu PENTIK ve střední Evropě najdou zákazníci nově v obchodním centru Spektrum v Čestlicích u Prahy.

PENTIK je finská rodinná firma se 45letou tradicí vlastního originálního designu a výroby. Keramika vzniká ve finském Posiu v nejseverněji položené keramičce na světě. Zakladatelka a výtvarnice Anu Pentik dodnes vlastnoručně se svým týmem připravuje jednotlivé kolekce a řídí se přitom jednoduchou myšlenkou - domov má být především příjemné místo pro život. Přesně takové jsou i jednotlivé výrobky PENTIK.

PENTIK vyhledávají zákazníci, kteří preferují vysoce kvalitní přírodní materiály. S výrobky PENTIK si domů přinášejí skandinávskou jednoduchost a čistou přírodu, střídmé linie i střípky inspirace z exotických lokalit po celém světě.

V široké škále produktů naleznete elegantní jídelní sety z keramiky, designové sklo, nábytek, textilie, svíčky i delikatesy pro rodinnou oslavu či dárek kolegům.

Vedle kvality a originálního skandinávského designu je PENTIK ceněný  také pro svůj barevný koncept: stejné barvy a dekory si můžete sladit napříč celým interiérem. Díky tomu PENTIK rádi využívají kreativní interiéroví designéři, kteří chtějí svým klientům přinést čistou eleganci. Majitelé hotelů a restaurací zase oceňují, že PENTIK garantuje délku výroby každé keramické kolekce, zpravidla 6 - 8 let od uvedení do prodeje, tudíž je možné sety kdykoli doplňovat a kompletovat.

Do PENTIKu se zákazníci vracejí pravidelně, neboť vedle celoročních kolekcí připravují designéři vedení Anu Pentik každý rok čtyři sezónní kolekce inspirované svěžestí jara, hojností léta, pestrostí podzimu a hřejivostí Vánoc.

První prodejna PENTIK ve střední Evropě má čerstvou jarní kolekci 2016  již ve své nabídce v prodejně v obchodním centru Spektrum. Na prodejní ploše 150 m2 najdou zákazníci 880 různých druhů výrobků. Každý výrobek PENTIK je jedinečný a přináší inspiraci do života každého z nás.

Kontakt pro další informace:

Michaela Lukander, T: +420 602 182 322, E: prague@pentik.com, www.pentik.com (v AJ)

 

BACK

Register newsletter

Get to know about Nordic Chamber, our press releases and all news, straight to your inbox.