Press

Přihlaste svůj tým na 11. ročník fotbalového turnaje Meet The World společnosti SKF.

V sobotu 13. května 2017 se v Chodově u Karlových Varů uskuteční již 11. ročník dětského fotbalového turnaje Meet The World pod záštitou společnosti SKF CZ. Vítězný tým získá účast a pobyt na Švédském Gothia Cupu, největším mládežnickém turnaji na světě. Do konce února 2017 máte možnost podat přihlášku!

SKF CZ pořádá turnaj Meet the World 2017 pro hráče ročníku 2006. Vítěznému týmu hradí během týdenního pobytu ve Švédsku ubytování, stravu, dopravu (letenky a přejezdy ve Švédsku), dresy pro všechny hráče a aktivity spojené s turnajem.

Pokud se chcete zúčastnit českého turnaje MTW, sestavte 7 členný tým, vyplňte přihlášku a uhraďte startovné, které bude po odehraném turnaji vráceno, do konce února 2017. Turnaj není určen pro týmy vysokých soutěží a celkem se jej zúčastní maximálně 10 týmů.

Hlavní myšlenkou projektu je poskytnout mladým lidem možnost potkávat se s vrstevníky z celého světa, což naznačuje i název Meet The World. „Koncept mezinárodního fotbalového turnaje vznikl před jedenácti lety u příležitosti stoletého výročí vzniku společnosti SKF. Cílem je propojovat mladé lidi z různých zemí, kteří tak mohou skrz své vrstevníky zjistit, že ve světě se situace a životní podmínky různí. Věříme, že i v této oblasti je poznávání velice důležité,“ přibližuje akci Radek Socha ze společnosti SKF CZ.

Přihláška ke stažení zde

Pro více informací kontaktujte Radku Šmídovou, 737 744 605, radka.smidova@skf.com. www.gothiacup.se/eng

 

BACK

Register newsletter

Get to know about Nordic Chamber, our press releases and all news, straight to your inbox.