Press

Pro originální vánoční dárky nyní snadněji díky e-shopu PENTIK.cz

Právě včas, kdy se advent krátí a dní na pořízení vánočních dárků ubývá, přichází skandinávská značka PENTIK s novinkou pro své české zákazníky: všechny výrobky lze nově objednat také prostřednictvím e-shopu PENTIK.cz.

Nový e-shop pro pohodlné nakupování originálních dárků tak doplňuje první značkovou prodejnu PENTIK ve střední Evropě, kterou znají zákazníci od letošního jara z obchodního centra Spektrum v Čestlicích na kraji Prahy. 

PENTIK vyhledávají zákazníci, kteří preferují kvalitní přírodní materiály. S výrobky PENTIK si domů přinášejí skandinávskou jednoduchost a čistou přírodu, střídmé linie i střípky inspirace z exotických lokalit po celém světě. 

V široké škále produktů naleznete elegantní jídelní sety z keramiky, designové sklo, nábytek, textilie, svíčky i delikatesy pro rodinnou oslavu. Pro blížící se svátky je potom PENTIK.CZ ideálním zdrojem inspirace. Vůbec poprvé je v ČR k dostání kompletní vánoční kolekce PENTIK.
"Díky novému e-shopu se k vánoční kolekci i dalším originálním výrobkům PENTIK dostanou i ti, kteří to mají do značkové prodejny v Čestlicích z ruky. Naši zákazníci, kteří      u nás už od jara nakupují, zase mohou z pohodlí domova doobjednat, co již znají. Originálními vánočními dárky potom udělají radost sobě i svým blízkým všichni," říká Michaela Lukander, která značku PENTIK do České republiky letos přivedla.  

Vedle kvality a originálního skandinávského designu je PENTIK ceněný také pro svůj barevný koncept: stejné barvy a dekory si můžete sladit napříč celým sortimentem. Díky tomu PENTIK rádi využívají kreativní interiéroví designéři, kteří chtějí svým klientům přinést čistou eleganci. PENTIK je finská rodinná firma s více než 45letou tradicí vlastního originálního designu a výroby. Keramika vzniká ve finském Posiu v nejseverněji položené keramičce na světě. Zakladatelka a výtvarnice Anu Pentik dodnes vlastnoručně se svým týmem připravuje jednotlivé kolekce a řídí se přitom jednoduchou myšlenkou: domov má být především příjemné místo pro život. Přesně takové jsou i jednotlivé výrobky PENTIK.

 

BACK

Register newsletter

Get to know about Nordic Chamber, our press releases and all news, straight to your inbox.