Press

Rychlost, obratnost, výkon… Ericsson je zapálený sportovec

NBC Olympics, divize společnosti NBC Sports Group (NBC = National Broadcasting Company), zvolila společnost Ericsson (NASDAQ: ERIC) hlavním poskytovatelem pro zpracování video záznamů a jejich distribuci na letních olympijských hrách 2016 v Rio de Janeiru v Brazílii.

Ericsson zajistil širokou škálu svých řešení pro zpracování videí a používá pokročilé modulární řešení, díky kterým televizní síť NBC Olympics poskytuje vysoce kvalitní a spolehlivé HD vysílání pro miliony diváků. Inženýři ze společnosti Ericsson také poskytují celodenní podporu během natáčení přímo v místě her v Brazílii, stejně jako pomáhají s nastavením a řízením celého systému.

Elisabetta Romano, vice-prezidentka pro televizní vysílání a média ve společnosti Ericsson, v rámci spolupráce řekla: Olympijské hry jsou sledovány fanoušky po celém světě, lidé je milují a my jsme hrdí, že můžeme být spolu s NBC Olympics součástí poskytovaného vysílání. Naše prověřené řešení poskytuje nástroje pro tvorbu, zprostředkování i distribuci obsahu, a tak zajišťuje, že američtí fanoušci jsou svědky každého napínavého sportovního momentu v nejlepší možné kvalitě.

 Opět jsme dali důvěrů flexibilní a spolehlivé produktové řadě od společnosti Ericsson, která se stará o MPEG kompresi našich videoformátů. řekl David Mazza, Senior Vice President, Engineering v NBC Olympics, Když potřebujeme vyvážit poměř mezi šířkou pásma a vysokou kvalitou obrazu, tak víme, že Ericsson nám vždy dá tu nejlepší kvalitu obrazu v rámci dostupné datové kapacity.

 Naše aktuální spolupráce s NBC Olympics je skvělé svědectví o našich kompresních řešeních a službách, které spotřebitelům poskytují skutečně bezproblémové a dechberoucí zážitky na všech možných zařízeních. dodává Elisabetta.

 Za téměř 25 let vývoje technologických řešení, která vytváří průkopnické a pokročilé metody komprese videa, přinesla společnost Ericsson spotřebitelům novou úroveň televizních zážitků. Řešení společnosti Ericsson byla naposledy použita NBC Olympics v roce 2014 pro zimní olympijské hry v Soči, před tím posílila produkci NBC Olympics v roce 2012 na letních olympijských hrách v Londýně, v roce 2010 na zimních olympijských hrách ve Vancouveru, v roce 2008 v Pekingu a také v roce 2006 v italském Turíně.

 

BACK

Register newsletter

Get to know about Nordic Chamber, our press releases and all news, straight to your inbox.