Press

YIT zahájila prodeje bytů druhé etapy Koivu Zličín

Výstavba první etapy rezidenčního projektu Koivu Zličín finského developera YIT začala v dubnu a už nyní má bezmála polovina bytů své majitele. Společnost vzhledem k dobrým výsledkům oficiálně spustila prodej i dalších 90 bytových jednotek v šesti domech, které vyrostou v rámci druhé etapy. Architektonické řešení pochází z dílny studia Loxia Architectes Ingenierie, generálním dodavatelem je stavební firma Step. Prodej zajišťuje vlastní obchodní oddělení YIT.

Velmi náš těší zájem o projekt Koivu Zličín, který majitelům poskytne kvalitní a komfortní bydlení v celkem jedenácti nízkoenergetických domech v blízkosti vilové zástavby pražského Zličína. Už v tuto chvíli evidujeme téměř 50 % prodaných bytů z první fáze. Nebylo tedy na co čekat a našim klientům jsme nabídli i bytové jednotky z druhé etapy, kterou začneme stavět letos v červnu. Vybírat mohou od menších 1+kk až po více než 100metrové byty 4+kk a 5+kk,“ říká Dana Bartoňová, obchodní ředitelka YIT Stavo, s tím, že se opět jedná o bydlení ve finském stylu. Ten se vyznačuje střídmostí, elegancí a pevným spojením s přírodou. K ní má Koivu Zličín blízko také proto, že vyroste v obklopení březového háje. Bříza, finský národní strom, který se ve finštině řekne koivu, tak dala projektu i jméno. 

Developer YIT zároveň pokročil s přípravnými pracemi na stavbě první fáze projektu, v rámci které postaví 5 domů se 71 novými byty. V současnosti už jsou vykopané a zapilotované jámy pro tři budovy a byly zahájeny výkopové práce pro čtvrtý dům. Základy prvního objektu jsou navíc opatřené podkladním betonem a pracuje se na armování výtahových šachet. Dokončení výstavby obou etap s celkem 161 byty v jedenácti domech YIT plánuje na podzim 2017. Většina přízemních jednotek bude mít vlastní předzahrádky, obyvatelé v nejvyšších podlažích ocení velké terasy. V centru areálu vznikne náměstíčko pro sousedská setkání a chybět nebude ani dětské hřiště pro nejmenší. Za nákupy, zábavou a sportem mohou rezidenti vyrazit do obchodního centra Metropole Zličín, které je stejně jako metro vzdálené jen pět minut.

 

BACK

Register newsletter

Get to know about Nordic Chamber, our press releases and all news, straight to your inbox.